ÖVRIGT / Diverse / Smyckeskrin 12332250
nr 1233 2250
Smyckeskrin
Kina. Längd: 29, djup: 15 cm, höjd: 30 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:00:46
250 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr